Zorganizujemy dla Was niezapomnianą imprezę inegracyjną na strzelnicy

Szukacie pomysłu na imprezę integracyjną dla Waszych pracowników? Chcecie zorganizować ciekawy, ale zarazem bezpieczny event? Istnieje  wiele potncjalnych możliwości jendnak ciężko znaleźć pomysł na organizację imprezy firmowej, który będzie zarazem ciekawy dla pracowników jak i bezpieczny.

Najlepszą opcją według nas jest

impreza firmowa na strzelnicy!

Bez wątpienia jest to wybór, który skutkuje przypływem adrenaliny, jednak w przeciwieństwie do innych ciekawych alternatyw jest w pełni bezpieczny.
Strzelanie jest prowadzone na strzelnicy z prawdziwej broni palnej sportowej oraz bojowej, takiej samej jaka jest na wyposażeniu Policji czy Wojska.
Strzelnica jest obiektem, który działa legalnie i spełnia konstrukcyjnie wszystkie wymogi bezpieczeństwa.
Przed strzelaniem uczestnicy zostają zapoznani z regulaminem strzelnicy oraz zasadami bezpieczeństwa jakie tam panują, instruktorzy następnie zapoznają uczestników strzelania z poszczególnymi rodzajami broni palnej, opisują konstrukcję broni, jej historię oraz pokazują podstawy obsługi każdego egzemplarza broni, z którego będzie prowadzone strzelanie.
Samo w sobie strzelanie jest prowadzone do celów papierowych, a w przypadku niektórych rodzajów broni również do metalowych celów reaktywnych, które przy trafieniu pociskiem ruszają się i wydają charakterystyczny dźwięk. W przypadku organizacji tego typu strzelania rekreacyjnego na jedną osobę strzelającą w danym momencie przypada jeden istruktor strzelectwa, który czuwa nad jej bezpeczeństwem, a także bezpieczeństwem osób postronnych. Instruktorzy mają wszelkie wymagane kwalifikacje i duże doświadczeńie w prowadzeniu różnego rodzaju strzelań, także tych rekreacyjnych.
Uczestnikami tego typu strzelań są zazwyczaj osoby, które nie miały wcześnie żadnej styczności z bronią palną, co nie jest najmniejszą przeszkodą. Bierzemy pod uwagę, że nowicjusz, z którym prowadzimy strzelanie może się pomylić, ale my jako instruktorzy nie.
Obok głównej atrakcji jaką jest strzelnica możemy zaoferować dodatkowe aktywności, a także zorganizować catering na strzelnicę czy komfortowy transport, nawet przy dużej ilości osób.
Jesteśmy w stanie elastycznie dostosować zakres strzelania do Waszych preferencji czy budżetu. W razie jakichkolwiek pytań związanych z organizacją tego typu eventu firmowego na strzelnicy bardzo prosimy o kontakt.