Strzelnica Kraków ✯ Strzelnica Jaworzno

KRAKOW SHOOTING CENTER

Ekstremalny wieczór kawalerski na strzelnicy

Szukacie ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru kawalerskiego? Idealnie trafiliście! Zorganizujemy dla Was wystrzałowy wieczór kawalerski na strzelnicy. Z pewnością będzie to niezapomniany dzień, dzięki ekstremalnym przeżyciom, które Was czekają podczas strzelania, a co najważniejsze wszystko odbywa się bezpiecznie pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów strzelectwa!

Organizacja wieczoru kawalerskiego wiąże się zazwyczaj z wyborem odpowiedniej atrakcji, która uczyni go ciekawszym. Powodów by wybrać strzelnicę jako główną atrakcję na wieczór kawalerski jest naprawdę wiele.

 

Podczas organizowanego przez nas wieczoru kawalerskiego na strzelnicy poznacie różne rodzaje broni, postrzelacie z prawdziwej broni palnej sportowej i bojowej. Zapewnia to mnóstwo pozytywnych emocji, co czyni wieczór kawalerski niezapomnianym. Jest to jedna z najbardziej ekstremalnych atrakcji, a pomimo to jest całkowicie bezpieczna.

 

Strzelanie jest prowadzone przez doświadczonych instruktorów strzelectwa, którzy zapoznają Was z zasadami bezpieczeństwa, nauczą podstaw obsługi broni i dopilnują by wszystko odbywało się bezpiecznie. A wszystko to oczywiście w miłej atmosferze!

Jeśli chcecie zorganizujemy dla Was wygodny transport na strzelnicę i zpowrotem, a także catering!

Polecamy wybrać jeden z naszych proponowanych pakietów strzeleckich lub stworzyć indywidualny pakiet, który będzie dostosowany do Waszych preferecji i budżetu. W tym celu prosimy o kontakt.