Strzelnica Kraków ✯ Strzelnica Jaworzno

KRAKOW SHOOTING CENTER

Dlaczego warto z nami strzelać

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy robią to co lubią i na czym się znają. Wszyscy posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi broni palnej jak i prowadzenia strzelań z jej użyciem. Z nami nauczysz się obsługi broni palnej, podniesiesz swoje umiejętności strzeleckie, a przed wszystkim miło spędzisz czas na strzelnicy. Nie musisz posiadać żadnych pozwoleń, licencji czy innych uprawnień żeby strzelać na strzelnicy pod naszą fachową opieką!

Strzelanie z nami to nie tylko zwiększanie Twojej wiedzy i umiejętności, ale również wspaniała zabawa na strzelnicy!

 
Jesteśmy zwolennikami rozwoju szeroko pojętego rozwoju strzelectwa w Polsce, dlatego umożliwiamy Wam odbycie strzelania z różnych rodzajów broni palnej, zarówno sportowej jak i bojowej nawet gdy nigdy nie strzelaliście nawet z wiatrówki, a chcecie spróbować czegoś nowego.
 
Szczególny nacisk kładziemy na jakość prowadzonych przez nas strzelań, a także miłą atrmosferę, która sprzyja nauce strzelania oraz bezpieczeństwo, więc nie obawiaj się pierwszej wizyty na strzelnicy.

Profesjonaizm!

Wśród naszych instruktorów znajdziesz doświadcznych strzelców sportowych, sędziów strzelectwa sportowego, trenerów strzelectwa sporotwego, kolekcjonerów broni. Wszyscy mamy za sobą tysiące godzin spędzonych na strzelnicy.

Bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo na strzelnicy jest dla nas najważniejsze. Gdy dostajesz broń do ręki zwracamy szczególną uwagę aby podczas strzelania były zachowane wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Gwarantuje to bezpieczeństwo Wasze i innych osób.

Atrakcyjne ceny!

Nasze ceny różnego rodzaju strzelań i eventów organizowanych przez nas na strzelnicy są naprawdę konkurencyjne. Posiadamy różnej wielkości pakiety strzeleckie, które nie powinny nadwyrężyć Twojego budżetu.


Do zobaczenia na strzelnicy!

KRAKOW SHOOTING CENTER