Strzelnica Kraków ✯ Strzelnica Jaworzno

KRAKOW SHOOTING CENTER

Odpowiedzi na popularne pytania związane z wizytą na strzelnicy

 

1. Nigdy nie strzelałem, nawet z wiatrówki, a tym bardziej z broni palnej… czy mogę wybrać się na strzelnicę bez żadnego doświadczenia strzeleckiego?

Prowadzimy między innymi strzelania rekreacyjne dla osób, które nigdy nie strzelały, a broń widziały jedynie na filmach. Doświadczeni instruktorzy strzelectwa nauczą Was zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, pokażą podstawy obsługi broni i celnego strzelania. Będą oczywiście cały czas czuwać nad Waszym bezpieczeństwem.

2. Co zabrać ze sobą na strzelnicę?

Dobrze mieć ze sobą aktualny dokument, który potwierdza Twoją tożsamość. Nie zapomnij też dobrego humoru!

3. Czy potrzebuję jakiejś specjalnej licencji lub pozwolenia żeby strzelać?

Aby strzelać rekreacyjnie albo trenować pod okiem instruktora na strzelnicy nie musisz posiadać żadnych uprawnień. Nasi instruktorzy są uprawnieni do prowadzenia tego typu strzelań.

4. Jak się ubrać na strzelanie?

Najlepszym wyborem będą wygodne buty z płaską podeszwą oraz  ubranie w miarę możliwości przylegające do ciała, adekwatne do temperatury, która panuje na zewnątrz.

5. Jestem osobą niepełnoletną. Czy mogę strzelać na strzelnicy?

Warunkowo tak;  w przypadku osób niepełnoletnich wymagamy pisemnej zgody rodzica (opiekuna prawnego). Jeżeli ukończyłeś 16 lat możesz odwiedzić nas samodzielnie okazując taką zgodę,  jeśli jesteś młodszy wymagamy by Twój rodzic (opiekun prawny) towarzyszył Ci na strzelnicy.

6. Z jakiej broni mogę postrzelać?

 Postrzelasz z nami z prawdziej broni palnej sportowej i bojowej różnego rodzaju – z pistoletów, rewolwerów, karabinków, karabinów oraz strzelb. Część dostępnej broni znajdziesz tutaj.

7. Czy można rozszerzyć pakiet o dodatkowe strzały?

Oczywiście, po zakupie dowolnego pakietu z naszej oferty możesz dokupić na miejscu dodatkowe strzały zgodnie z cennikiem.

8. Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja strzelnicy?

Wymagamy wcześniejszej rezerwacji. Jeśli nasz system nie przyjmuje już rezerwacji w danym terminie zawsze możesz zadzwonić zapytać czy istnieje możliwość odbycia strzelania.

9. Czy można płacić kartą?

Tak, posiadamy terminal płatniczy i przyjmujemy płatności kartami Visa lub MasterCard.