Strzelnica Kraków ✯ Strzelnica Jaworzno

KRAKOW SHOOTING CENTER

Nasza oferta strzelań

Strzelania rekreacyjne

Zapraszamy na strzelania rekreacyjne nawet jeśli nigdy nie miałeś styczności z bronią palną, a chcesz spróbować postrzelać. Zacznij swoją przygodę ze strzelectwem pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami, które obejmują strzelanie z różnych rodzajów broni palnej.

Wieczory panieńskie i kawalerskie na strzelnicy

Jeśli szukacie ciekawego sposobu na wieczór kawalerski czy też wieczór panieński, możemy go zorganizować na strzelnicy! Sprawimy, że ten szczególny dla Was dzień pozostanie na długo w Wazej pamięci!

Imprezy firmowe na strzelnicy

Organizujemy również imprezy firmowe. Ciężko o równie ciekawą alternatywę dla wizyty na strzelnicy i odbycia strzelania z prawdziwej bojowej broni palnej. Gwarantujemy bezpieczeństwo Waszych pracowników, którzy będą pod opieką wykwalifikowanych instruktorów na obiekcie, który funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i spełnia wszystkie wymogi bezpeczeńśtwa. Pomożemy dostosować zakres imprezy do budżetu Waszej Firmy oraz indywidualnych preferencji. Zorganizujemy komfortowy transport na strzelnicę oraz zapewnimy catering. 

Kursy i szkolenia strzeleckie

Profesjonalne kursy i szkolenia strzeleckie na każdym etapie zaawansowania. Nauczymy Cię posługiwania się bronią palną nawet gdy jesteś nowicjuszem, doświadczonemu strzelcowi pomożemy podnieść jego umiejętności!